- Stwórz z nami swój Biznes!!! -
Dołącz do nas!
Dlaczego warto!!!

- Zostajesz szefem i prowadzisz dochodowy biznes.
- Własną działalność opierasz na sprawdzonym modelu koncepcji biznesowej jednocześnie otrzymując wsparcie silnego partnera.
- Twoja marka jest rozpoznawalna od początku, dzięki czemu łatwiej jest Ci osiągnąć duży SUKCES.
- Zawsze możesz liczyć na wsparcie merytoryczne i realizować swoje pasje.
Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą, która z myślą o coraz bardziej świadomych konsumentach tworzy sieć gastronomiczną typu FAST CASUAL.
Nasze lokale posiadają wewnętrzne standardy. Bazujemy na systematyczności i kierujemy się szczególnie jakością produktów jak i obsługi klienta, dlatego jedną z zasad współpracy jest utrzymanie wysokiego standardu.

Oferowany przez Nas koncept to
„FRANCZYZA POD KLUCZ”,
co oznacza, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży najlepszego mięsa wołowo - cielęcego w wypiekanych przez nas bułkach i tortilli, z autorskimi sosami oraz rozpływającego się w ustach mięsa z kurczaka.  Przekazujemy Tobie całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie dofinansowania, pozyskania lokalizacji, projekty, szkolenia, organizację sprzętu wraz z serwisem,  kompleksowe zaopatrzenie towarowe z dostawą, kończąc na rozwiązaniach księgowych.


Budując sieć lokali kierujemy się chęcią pomocy osobom będącym na startupie i chcących coś osiągnąć.
- Co zyskuje Franczyzobiorca -

Wszelkie prawa zastrzeżone dla